تبلیغات
isarnews - سخنان آیت الله رفسنجانی در بزرگداشت همسر امام خمینی(ره)
 
isarnews
مطالب وبلاگ لزوما دربر گیرنده عقاید نویسنده وبلاگ نیست.
 
 
از جمله کارهای حاج حسن اقا و برادرانشان سید یاسر و سید علی که تفاوت بین آنها نمی بینم این است که آثار امام و اسناد مربوط به ایشان را حفظ کنند./ چه طور به خودمان حق می دهیم نگذاریم آن کسی که مردم می خواهند وارد می شوند و آن کسی که مردم نمی خواهند را مسلط را کنیم. 
همسر امام (ره) مرا مجاب به حضور در انتخابات 84 کرد و گفت: «امام این انقلاب را به شما سپرده، شما می خواهید به چه کسی بسپارید؟»/ بیت امام می تواند همچنان محور امید مردم باشد/ علامه حاج حسن خمینی مجتهدی نمونه است/ دلواپسان قبلا هم امام را اذیت می کردند

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با تجلیل از شخصیت همسر امام خمینی (ره) گفت: بیت، آثار و فرزندان امام راحل می توانند همچنان محور امید مردم باشند

به گزارش «انتخاب» ، آیت الله هاشمی رفسنجانی روز یکشنبه در همایش بزرگداشت بانوی انقلاب خدیجه ثقفی که در سالن اجلاس سران با حضور بیت امام راحل، رییس دفتر رهبر معظم انقلاب، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهوری، مقامات و شخصیت های مختلف برگزار شد، افزود: بیت امام و آثار ایشان کانون خوبی در کشور است که مردم آن را می شناسند .

وی ادامه داد: علامه حجت الاسلام و المسلمین حاج حسن آقا خمینی مجتهد نمونه ای است که با هوش بالا به خوبی مسایل را تحلیل می کند و درس خارج ایشان در قم مورد توجه است و از جمله کارهای ایشان و برادرانشان سید یاسر و سید علی که تفاوت بین آنها نمی بینم این است که آثار امام و اسناد مربوط به ایشان را حفظ کنند.

وی اضافه کرد: اگر برخی خشک مقدس ها و دلواپسان اذیت می کنند که قبلا هم امام راحل را اذیت می کردند، اما توده مردم این خانواده را قبول دارند و نباید بگذاریم این کانون مناسب که با محور شمع وجود امام است ، توسط آدم های حسود و نادان تضعیف شود که البته هرچه تاکنون تلاش کرده اند نتیجه عکس گرفته اند.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام تاکید کرد: راه امام خمینی (ره) باید حفظ شود چرا که جامعه به آن نیاز دارد، از این رو حفظ آثار امام راحل و به خصوص کانون بیت ایشان اهمیت بالایی دارد.

آیت الله هاشمی رفسنجانی در بخش دیگری از سخنان خود به مقام زن اشاره کرد و گفت: در انحرافی که در اسلام ایجاد شد متاسفانه تاکنون نتوانسته ایم زن را در مقام واقعی خودش قرار دهیم.

وی یادآور شد: وظیفه مهم ما این است که نصف جامعه را که باید گفت هنوز مظلوم هستند به مقام خودشان برسانیم.

وی ادامه داد: حضرت زهرا (س) الگوی واقعی زنان و مردان ما هستند.

عضو مجلس خبرگان رهبری به تقارن میلام امام خمینی (ره) و حضرت زهرا اشاره کرد و گفت: این نقطه درخشان تاریخ هدیه ای را به ایران داد که این همه آثار عظیم خلق کرد و ظهور این شخصیت ممتاز در قرن ما اتفاق بزرگی بود، یک تحول عمیقی که در زمان مناسب امام راحل و کسانی که به ایشان یاری می کردند، توانستند در تاریخ اسلام و مکتب اهل بیت (ع) که همان اسلام ناب است، ایجاد کنند.

آیت الله هاشمی: همسر امام (ره) مرا مجاب به حضور در انتخابات 84 کرد و گفت: «امام این انقلاب را به شما سپرده شما می خواهید آن را به چه کسی بسپارید؟»/ بیت امام (ره) می تواند همچنان محور امید مردم باشند/ علامه حاج حسن خمینی مجتهد نمونه ای است

آیت الله هاشمی رفسنجانی به شهادت پدر امام خمینی (ره) و سختی هایی که امام راحل در زمان مشروطه از نزدیک دیده بود، اشاره کرد و اظهارداشت: اشکال بزرگی که انقلاب مشروطه با آن مواجه بود این است که آن انقلاب به عامه مردم متکی نبود انقلابی که ریشه در توده مردم نداشته باشد، بی معنا است آن موقع این موضوع اثبات شد و خیلی زود آن انقلاب به دیکتاتوری بی سابقه ای تبدیل شد که تا آن زمان شاهد آن نبودیم و بهانه این دیکتاتوری امنیت بود.

وی ادامه داد: رضاخان به محض تسلط همه چیز را به هم ریخت، مراکز دینی مکتب تشیع را نابود کرد و کسانی که به اصطلاح متجدد بودند حمله شدیدی را به روحانیت شروع کردند.
رییس مجمع تشخیص مصلحت به نقش همسر امام (ره) در دوران مبارزات نیز اشاره کرد و گفت: همسر امام (ره) نازپرورده بود و در آن زمان که بسیاری سواد خواندن و نوشتن نداشتند ایشان در حال آموختن زبان فرانسه بود و با کالسکه جابه جا می شد اما هنگامی که با طلبه ای که از قم به خواستگاریش آمده بود ازدواج کرد و سختی های بسیاری را در قم تحمل کرد اما با نشاط فراوان در کنار امام (ره) زندگی کردند.

آیت الله هاشمی رفسنجانی با یادآوری دوران پس از ارتحال آیت الله حائری موسس حوزه علمیه قم و تلاش هایی که حضرت امام (ره) برای حضور آیت الله بروجردی در قم داشتند، اظهارداشت: متاسفانه مثل همیشه افرادی اطراف آیت الله بروجردی رشد کردند که افکار امام (ره) را برنمی تابیدند و این گونه شد که امام راحل نیز که خود آن تشکیلات را ایجاد کرده بود و توسعه حوزه علمیه قم مرهون تلاش ایشان بود، کم کم امام (ره) را برنتابید و کسانی در امور مختلف دخالت کردند و تا جایی پیش رفتند که به بهانه این که امام (ره) فلسفه درس می دهد کوزه ای که فرزند مرحومش آیت الله حاج مصطفی خمینی از آن آب نوشیده بودند را حکم نجاست دادند.

وی ادامه داد: با همه اینها امام (ره) تحمل کرد و همین تحمل ها و استقامت ها باعث رسیدن امام (ره) به عرفان بود چرا که بسیار سخت است انسان ببیند چیزی را که خود ساخته است عده ای تازه به دوران رسیده آن را تصرف کنند و نگذارند به مسیر والای خود نایل شود.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان این که در مدت تلمذ از محضر امام خمینی (ره) به اقتضای شرایط آن زمان سوالاتی را از ایشان می پرسیدم، گفت: آن روزها بحث درباره فداییان اسلام، دگراندیشان روحانیت و مانند آن بود که امام خمینی (ره) می فرمودند دو عیب بزرگ داریم تا حل نشود بقیه مسایل حل نمی شود. اول این که استبداد باید از این کشور برود.

آیت الله هاشمی رفسنجانی ادامه داد: استبداد نمی گذارد استعدادهای ملت رشد یابد و به ثمردهی برسد. ترس هم عامل بدبختی مردم جامعه است ملتی که بترسد و برای پیشرفت زندگی خود تملق بگوید هیچ وقت نمی تواند به جایی برسد.

آیت الله هاشمی: همسر امام (ره) مرا مجاب به حضور در انتخابات 84 کرد و گفت: «امام این انقلاب را به شما سپرده شما می خواهید آن را به چه کسی بسپارید؟»/ بیت امام (ره) می تواند همچنان محور امید مردم باشند/ علامه حاج حسن خمینی مجتهد نمونه ای است

وی اضافه کرد: مساله دوم استعمار است و نمی گذارد ملت آزاد باشد. استعمار ملت ها را دچار استبداد می کند و امام راحل همواره می فرمودند که استعمار و استبداد دو لبه قیچی هستند که حقوق، حیات و توسعه ملت را قیچی می کنند.

عضو مجلس خبرگان رهبری یادآور شد: امام خمینی (ره) این سخنان را در شرایطی مطرح می کرد که کسی جرات بیان آن را نداشت و تعبیراتی که امام (ره) درباره شاه داشت همچون بمب هسته ای بود آنگاه که خطاب به شاه فرمودند: کاری نکن که این ملت تو را از کشور بیرون کنند.

آیت الله هاشمی رفسنجانی با بیان این که امام (ره) بر آگاهی مردم تاکید داشت، افزود: امام (ره) 400 یا 500 شاگرد در قم تربیت کرد که حتی در دوره تبعید ایشان کار خود را درباره آگاهی مردم انجام دادند و مردم را با دانش، اطلاع و آگاهی وارد مبارزه کردند.

وی، سه کار اساسی و عوامل مهم نهضت امام (ره) را شکستن استبداد، بیرون راندن استعمار و به صحنه کشاندن مردم عنوان کرد و اظهارداشت: فکر می کنم جامعه ای که این سه عامل را داشته باشد هرگز شکست نمی خورد، مقهور نمی شود و توسعه خود را روز افزون می کند.

وی یادآور شد: البته همواره عوامل داخلی و خارجی وجود دارند که به این مسایل توجه نمی کنند و همه مصیبت این می شود که که چرا چند نفر خانم پوشش خود را رعایت نمی کنند.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: البته رعایت فروع دین لازم است و هیچ فقیهی منکر آن نیست اما بقیه مسایل همچون ظلم ها، سرکوب ها، زندانی های بی جا و تضییع حقوق مردم چه می شود؟

آیت الله هاشمی رفسنجانی اضافه کرد: رهبر معظم انقلاب درباره انتخابات به صراحت گفته اند که رای مردم حق الناس است، این حرف رهبری سیاسی نیست یک حرف اجتهادی است، چه طور به خودمان حق می دهیم نگذاریم آن کسی که مردم می خواهند وارد می شوند و آن کسی که مردم نمی خواهند را مسلط را کنیم.

وی تاکید کرد: رعایت نکردن حق الناس ظلم و منکری است که در جامعه می تواند پیدا شود، این حقوق در قانون اساسی ما هم آمده است و من فکر می کنم که حق الناس های موجود در قانون اساسی کافی است.

وی تصریح کرد: من معتقدم که به فروع باید پایبند شویم اما به بهانه برخی فروع، اصول را بی اهمیت نکنیم.

وی از دیگر ویژگی های امام راحل را توجه به پس از فوت دانست و گفت: امام (ره) با شیوه هایی که شاید کسی متوجه نمی شد برای پس از فوت خود اندیشید. ایجاد مجمع تشخیص مصلحت نظام برای برون رفت از اختلافات مجلس و شورای نگهبان و پایان دادن به جنگ با جمله نوشیدن جام زهر چرا که می دانست کسی نمی تواند پس از ایشان جنگ را اداره کند نمونه های آن است.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنین درباره خانواده و بیت امام (ره) اظهارداشت: این خانواده به گردن انقلاب، اسلام و ایران حق دارند و همسر امام (ره) نیز با تحمل آن شرایط سخت حتی پس از رحلت امام (ره) اعلام آمادگی کردند تا اگر کمکی می توانند، انجام دهند.

دو خاطره از همسر امام (ره)

آیت الله هاشمی رفسنجانی دو خاطره از همسر امام (ره) نیز بیان کرد که مورد اول مربوط به شب رحلت امام (ره) بود.

وی گفت: امام (ره) در آن شبی که فوت کرده بود خبر آن اعلام نشد، جنگ هنوز تمام نشده بود و ما احساس خطر می کردیم در محوطه جماران سر و صدا بلند شده بود و از داخل منزل صدای گریه بلند بود، دوستان از من خواستند تا به منزل امام راحل مراجعه کنم و از آنها بخواهم تا آرام باشند.

وی ادامه داد: من هم شرایط را گفتم و همسر امام خمینی (ره) اشاره کردند پس از آن خانه آرام شد. فردای آن روز جلسه خبرگان داشتیم که وسط های جلسه دکتر روحانی که آن زمان معاون من بود گفت که خبرهایی از جبهه رسیده که صدام آماده شده است تا از چند منطقه حمله کند موضوع را به خبرگان اطلاع دادیم و همان روز مساله تمام شد و خوب هم تمام شد.

آیت الله هاشمی رفسنجانی دومین خاطره خود را به حضورش در انتخابات ریاست جمهوری سال 84اختصاص داد و گفت: در آن سال واقعا راضی نبودم که برای ریاست جمهوری حاضر شوم، مقامات مختلفی می آمدند و سخنرانی های متعددی انجام می شد اما من زیر بار نمی رفتم، همسر امام (ره) صدایم کرد و گفت امام این انقلاب را به شما سپرده است شما می خواهید آن را به چه کسی  بسپارید؟ چه قدر کسانی که می خواهند بیایند را می شناسید من از حرف خانم تکان خوردم و حاضر شدم که در انتخابات شرکت کنم.

آیت الله هاشمی: همسر امام (ره) مرا مجاب به حضور در انتخابات 84 کرد و گفت: «امام این انقلاب را به شما سپرده شما می خواهید آن را به چه کسی بسپارید؟»/ بیت امام (ره) می تواند همچنان محور امید مردم باشند/ علامه حاج حسن خمینی مجتهد نمونه ای است

وی افزود: ایشان اهل تملق، چاپلوس و تظاهر به زهد نبود، صحبت های واقعی را می گفت و شایعات را منکر می شد ایشان یک خانم پارسا، صبور، تحصیلکرده و آشنا به مسایل بود و خدمت بزرگی به انقلاب کرد.

همایش بزرگداشت بانوی انقلاب اسلامی خانم خدیجه ثقفی همسر گرانقدر امام خمینی (ره) صبح امروز با حضور حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی رییس جمهوری ، اعضای خانواده امام خمینی (ره) و جمعی از مقامات کشوری در سالن اجلاس سران آغاز به کار کرد.

نوع مطلب : اخبار سیاسی ایران و جهان، 
برچسب ها : خدیجه ثقفی، همسر امام خمینی، روز زن، هاشمی رفسنجانی،
لینک های مرتبط :


دوشنبه 30 مرداد 1396 11:02 ق.ظ
What you published made a ton of sense. But, what about this?
what if you composed a catchier title? I mean, I don't want to tell you
how to run your blog, but what if you added a post title that makes people want more?
I mean isarnews - سخنان آیت الله رفسنجانی در بزرگداشت همسر امام خمینی(ره) is kinda boring.

You might peek at Yahoo's home page and note how they create news headlines to grab viewers to open the links.
You might add a related video or a related picture or two to grab readers interested about everything've got to say.
In my opinion, it would bring your blog a little livelier.
جمعه 13 مرداد 1396 02:49 ب.ظ
Thanks for sharing your info. I truly appreciate your efforts and I am waiting for your next post thanks once again.
چهارشنبه 14 تیر 1396 09:31 ق.ظ
If some one wants to be updated with hottest technologies afterward he must be
pay a quick visit this web site and be up to date every day.
دوشنبه 21 فروردین 1396 10:51 ب.ظ
It's going to be ending of mine day, but before end I am reading this great article to increase my knowledge.
دوشنبه 21 فروردین 1396 08:41 ق.ظ
You actually make it appear really easy with your
presentation however I in finding this topic to be actually one thing which I feel I might by
no means understand. It seems too complex and very huge for me.
I am looking forward to your next post, I will attempt
to get the dangle of it!
سه شنبه 15 فروردین 1396 02:23 ق.ظ
I know this if off topic but I'm looking into starting my own weblog and was wondering what all is required to get set up?
I'm assuming having a blog like yours would cost a pretty penny?
I'm not very internet smart so I'm not 100% sure.
Any suggestions or advice would be greatly appreciated.
Cheers
دوشنبه 5 بهمن 1394 12:46 ب.ظ

کسب درآمد ماهانه بالای 1 میلیون تومان
100 درصد تضمینی

توجه : پس از وارد شدن به لینک ها 15 ثانیه صبر کنید و سپس روی دکمه ی
سبز رنگ "رد کردن تبلیغ" کلیک کنید.

لینک آموزش برای آقایان:

http://bit.do/toopfile14

لینک آموزش برای خانم ها:

http://bit.do/toopfile13
شنبه 4 مهر 1394 08:31 ب.ظ
____*##########*
__*##############
__################
_##################_________*####*
__##################_____*##########
__##################___*#############
___#################*_###############*
____#################################*
______###############################
_______#############################
________=##########################
__________########################
___________*#####################
____________*##################
_____________*###############
_______________#############
________________##########
________________=#######*
_________________######
__________________####
__________________###
___________________#

دوس دارم باهم تبادل لینک داشته باشیم که مرتب بیام برات نظر بگذارم اگه دوست داشتی منو با نام وبلاگ تفریحی مدرن سایت لینک کن بعد بیا خبر بده با چه اسمی لینکت کنم عزیزم


منتظرتم.ممنونت میشم[بوسه]
شنبه 7 شهریور 1394 08:03 ب.ظ
ســــلام !
وبلاگتان زیباست!

ما برای کاربرانی که از آنتی ویروس نود 32 استفاده میکنند ، برنامه ای طراحی کردیم که بتوانند جدیدترین یوزرنیم و پسورد نود 32 را تنها با یک کلیک دریافت کنند.
این برنامه نیاز به نصب ندارد و حجم آن کمتر از 100 کیلوبایت میباشد و هیچگونه تبلیغات مزاحم به همراه خود ندارد!
با دانلود این برنامه از این پس تنها با یک کلیک و در کمتر از 3 ثانیه جدیدترین یوزر و پسورد آنتی ویروس خود را دریافت کنید.
این برنامه کاملا رایگان میباشد و دائما پشتیبانی و آپدیت میشود.
امکاناتی دیگر مانند مشاهده قیمت ارز و طلا و مشاهده جدول لیگ برتر و ... نیز به نرم افزار اضافه میشود.
برای دانلود به وبلاگ ما بیایید.
موفق باشید
دوشنبه 29 تیر 1394 01:55 ق.ظ
سلام خوبی عزیزم؟
وبت زیباست منم یه سایت دارم به منم سر بزن خوشحال میشم.

دوس داشتی منم تو وبت لینک کن ممنونت میشم دوست دار شما فرناز شاکری
جمعه 26 تیر 1394 11:49 ب.ظ
سلام خوبی عزیزم؟
یه وبلاگ طراحی کردم و تمام کسایی که وبلاگ خوب و باحال دارند رو دعوت به تبادل لینک کردم . از تو هم دعوت میکنیم به جمع ما بیای
ما منتظریم
زوووووووووووووود بیا وبلاگت توی وبلاگ های باحال و پر بازدید ثبت کن

http://link.jahromia.ir
دوشنبه 8 تیر 1394 06:07 ب.ظ
دوست من سلام
وب عالی دارید خدا قوت خسته نباشید.
شما هم در این امر خداپسنده شریک باشید
سایت دبیرستانی کنکوری فرا با آدرس www.fera.ir جهت ارائه خدمات رایگان به دانش آموزان و دانشجویان این مرز و بوم دایر گردیده و همواره تلاش کرده ایم بهترین ها را تقدیم نماییم حال شما دوست گرامی با لینک کردن ما در وب خود در این امر خیر سهیم باشید. رنک سایت ما بالا بوده و بازدید چند هزار نفری ما نیز برای شما هم مفید خواهد بود
همچنین ما به صورت ماهانه لیست وبلاگ هایی رو که ما رو لینک می کنند به هزاران کاربرمون ارسال می کنیم تا بازدید شما افزایش یابد
با سپاس فرآوان
دوشنبه 18 خرداد 1394 03:01 ب.ظ
www.iAlexa.ir

سایت و وبلاگ شما در صفحه اول گوگل


پیشرفت سریع سایت و وبلاگ شما در گوگل و الکسا باپکیج طلایی

پیشرفت چشم گیر سایت شما در الکسا و گوگل به صورت کاملا تضمینی

امکانات بی نظیر پکیج طلایی

ارسال 400000 هزار بازدید واقعی با آی پی ایران به وبسایت شما !

ارسال و ثبت 1000 بک لینک غیر ایرانی با نام و آدرس سایت شما !

ثبت 100 بک لینک ایرانی با اتوریته 30 به بالا با تاثیر گزاری بسیار بالا

ارسال 2000 دیدگاه تبلیغاتی با متن دلخواه شما به وبلاگ های بروز شده

بلاگفا + میهن بلاگ + پرشین بلاگ + پارسی بلاگ

ارسال 100000 ایمیل با متن تبلیغاتی شما به لیست جیمیل فعال ایرانی !!!

هدیه : ارسال 1000 فالوور به اینستاگرام یا فیسبوک شما

همه امکانات و خدمات بالا هزینه ای بالای 900 هزار تومان برای شما دارد

پکیج طلایی آی الکسا با تخفیف نوروزی فقط 250 هزار تومان

پیشرفت چشم گیر سایت شما در الکسا و گوگل به صورت کاملا تضمینی

رقبای شما در حال تبلیغات و پیشرفت هستند - آیا میخواهید از آنها جلو بزنید ؟

سایت و وبلاگ شما در صفحه اول گوگلwww.iAlexa.ir
دوشنبه 18 خرداد 1394 09:41 ق.ظ
www.iAlexa.ir

سایت و وبلاگ شما در صفحه اول گوگل


پیشرفت سریع سایت و وبلاگ شما در گوگل و الکسا باپکیج طلایی

پیشرفت چشم گیر سایت شما در الکسا و گوگل به صورت کاملا تضمینی

امکانات بی نظیر پکیج طلایی

ارسال 400000 هزار بازدید واقعی با آی پی ایران به وبسایت شما !

ارسال و ثبت 1000 بک لینک غیر ایرانی با نام و آدرس سایت شما !

ثبت 100 بک لینک ایرانی با اتوریته 30 به بالا با تاثیر گزاری بسیار بالا

ارسال 2000 دیدگاه تبلیغاتی با متن دلخواه شما به وبلاگ های بروز شده

بلاگفا + میهن بلاگ + پرشین بلاگ + پارسی بلاگ

ارسال 100000 ایمیل با متن تبلیغاتی شما به لیست جیمیل فعال ایرانی !!!

هدیه : ارسال 1000 فالوور به اینستاگرام یا فیسبوک شما

همه امکانات و خدمات بالا هزینه ای بالای 900 هزار تومان برای شما دارد

پکیج طلایی آی الکسا با تخفیف نوروزی فقط 250 هزار تومان

پیشرفت چشم گیر سایت شما در الکسا و گوگل به صورت کاملا تضمینی

رقبای شما در حال تبلیغات و پیشرفت هستند - آیا میخواهید از آنها جلو بزنید ؟

سایت و وبلاگ شما در صفحه اول گوگلwww.iAlexa.ir
یکشنبه 10 خرداد 1394 01:34 ق.ظ
کسب در آمد عالی - تضمینی و مطمئن - امتحانش ضرر نداره
سیستم رایگان همکاری در فروش رایتا مواردی همچون خرید فایل ، فروش فایل ، بازاریابی فایل ،زیرمجموعه گیری و... را دارا میباشد، که این طیف وسیع خدمات میتواند به شما تضمین بیشترین سود را بدهد.در صورتی که شما فایل بگذارید 90 درصد از فروش به شما تعلق می گیرد. و در صورت بازاریابی 10 الی 50 درصد از فروش به شما تعلق خواهد گرفت.

لینک عضویت در سایت:

http://rayta.ir/forooshande.shtml

لینک سایت: سیستم همکاری در فروش فایل رایتا
http://rayta.ir/
یکشنبه 10 خرداد 1394 01:33 ق.ظ
کسب در آمد عالی - تضمینی و مطمئن - امتحانش ضرر نداره
سیستم رایگان همکاری در فروش رایتا مواردی همچون خرید فایل ، فروش فایل ، بازاریابی فایل ،زیرمجموعه گیری و... را دارا میباشد، که این طیف وسیع خدمات میتواند به شما تضمین بیشترین سود را بدهد.در صورتی که شما فایل بگذارید 90 درصد از فروش به شما تعلق می گیرد. و در صورت بازاریابی 10 الی 50 درصد از فروش به شما تعلق خواهد گرفت.

لینک عضویت در سایت:

http://rayta.ir/forooshande.shtml

لینک سایت: سیستم همکاری در فروش فایل رایتا
http://rayta.ir/
یکشنبه 10 خرداد 1394 01:33 ق.ظ
کسب در آمد عالی - تضمینی و مطمئن - امتحانش ضرر نداره
سیستم رایگان همکاری در فروش رایتا مواردی همچون خرید فایل ، فروش فایل ، بازاریابی فایل ،زیرمجموعه گیری و... را دارا میباشد، که این طیف وسیع خدمات میتواند به شما تضمین بیشترین سود را بدهد.در صورتی که شما فایل بگذارید 90 درصد از فروش به شما تعلق می گیرد. و در صورت بازاریابی 10 الی 50 درصد از فروش به شما تعلق خواهد گرفت.

لینک عضویت در سایت:

http://rayta.ir/forooshande.shtml

لینک سایت: سیستم همکاری در فروش فایل رایتا
http://rayta.ir/
جمعه 8 خرداد 1394 09:28 ب.ظ
کسب در آمد عالی - تضمینی و مطمئن - امتحانش ضرر نداره
سیستم رایگان همکاری در فروش رایتا مواردی همچون خرید فایل ، فروش فایل ، بازاریابی فایل ،زیرمجموعه گیری و... را دارا میباشد، که این طیف وسیع خدمات میتواند به شما تضمین بیشترین سود را بدهد.در صورتی که شما فایل بگذارید 90 درصد از فروش به شما تعلق می گیرد. و در صورت بازاریابی 10 الی 50 درصد از فروش به شما تعلق خواهد گرفت.

لینک عضویت در سایت:

http://rayta.ir/forooshande.shtml

لینک سایت: سیستم همکاری در فروش فایل رایتا
http://rayta.ir/
جمعه 8 خرداد 1394 09:28 ب.ظ
کسب در آمد عالی - تضمینی و مطمئن - امتحانش ضرر نداره
سیستم رایگان همکاری در فروش رایتا مواردی همچون خرید فایل ، فروش فایل ، بازاریابی فایل ،زیرمجموعه گیری و... را دارا میباشد، که این طیف وسیع خدمات میتواند به شما تضمین بیشترین سود را بدهد.در صورتی که شما فایل بگذارید 90 درصد از فروش به شما تعلق می گیرد. و در صورت بازاریابی 10 الی 50 درصد از فروش به شما تعلق خواهد گرفت.

لینک عضویت در سایت:

http://rayta.ir/forooshande.shtml

لینک سایت: سیستم همکاری در فروش فایل رایتا
http://rayta.ir/
جمعه 18 اردیبهشت 1394 12:27 ق.ظ
سیب اپ مارکت جدید گوشی های اپل می باشد
که با استفاده از آن می توان به بیش از ۳ هزار عنوان برنامه پولی اپ استور به ارزش بیش از ۱۰ هزار دلار بدون نیاز به جیلبریک و اپل آیدی دسترسی داشت.
با استفاده از سیب اپ می توان چند برنامه وایبر واتساپ اینستاگرام و ،،، را در یک گوشی داشت

همزمان 5 اینستاگرام و وایبر در گوشی خود داشته باشید !!!

www.sibapp.com***********

این پیام توسط سیستم ارسال نظر انبوه گروهی و اتوماتیک سایت آی الکسا ارسال شده است
www.iAlexa.ir
جمعه 18 اردیبهشت 1394 12:27 ق.ظ
سیب اپ مارکت جدید گوشی های اپل می باشد
که با استفاده از آن می توان به بیش از ۳ هزار عنوان برنامه پولی اپ استور به ارزش بیش از ۱۰ هزار دلار بدون نیاز به جیلبریک و اپل آیدی دسترسی داشت.
با استفاده از سیب اپ می توان چند برنامه وایبر واتساپ اینستاگرام و ،،، را در یک گوشی داشت

همزمان 5 اینستاگرام و وایبر در گوشی خود داشته باشید !!!

www.sibapp.com***********

این پیام توسط سیستم ارسال نظر انبوه گروهی و اتوماتیک سایت آی الکسا ارسال شده است
www.iAlexa.ir
دوشنبه 24 فروردین 1394 01:03 ب.ظ
سلام گلم باشه راستی یه وبلاگ طراحی کردم و تمام کسایی که وبلاگ خوب و باحال دارند رو دعوت به تبادل لینک کردم . از تو هم دعوت می کنیم به جمع ما بیای
دوشنبه 24 فروردین 1394 12:58 ب.ظ
عجب دنیاییست!
در کله پزی ها هم 'زبان' از 'مغز' گرانتر است،درست مثل جامعه ای که چرب زبان ها از عاقلان ارزشمندترند...
سلام
پیش من هم بیاین خوشحال میشم
دوشنبه 24 فروردین 1394 12:58 ب.ظ
عجب دنیاییست!
در کله پزی ها هم 'زبان' از 'مغز' گرانتر است،درست مثل جامعه ای که چرب زبان ها از عاقلان ارزشمندترند...
سلام
پیش من هم بیاین خوشحال میشم
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر


درباره وبلاگ


ما ایرانیان غیرتمند صرف نظر از عقاید سیاسی و ... مدیون شهداء و جانبازان و ایثارگران هشت سال دفاع مقدس هستیم

مدیر وبلاگ : منصور رضایی زاده
نظرسنجی
آیا با برقراری رابطه دیپلماتیک با امریکا موافقید؟

جستجو

آمار وبلاگ
کل بازدید :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل پست ها :
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :